[Announcement]

Winners of Tabriz No. 11 Metro Station Competition

آثار برگزیده مسابقه طراحی داخلی و ورودی‌های ایستگاه‌ میدان ساعت متروی تبریز

برگزارکننده: سازمان قطار شهری تبریز و حومه، با همکاری مهندسان مشاور عمارت خورشید
هیات داوران: هما فرجادی (رئیس هیات داوران)، اکبر تقی‌زاده اصل، چینو زوکی، امیرحسین طاهری، شهاب کاتوزیان، مرتضی میرغلامی (داور علی‌البدل)
تاریخ اعلام نتایج: آذر 1395

رتبه اول: حسن سلطان‌پور، مهدی رسولی، فریبا گودرزی

competition-0076_06
© www.turocied.com

1st Place: Hasan Soltanpoor, Mehdi Rasouli, Fariba Goodarzi

competition-0076_01competition-0076_02competition-0076_03competition-0076_04competition-0076_05competition-0076_06

Read More ›››

Winners of Yazd Safaiyeh Mixed-Use Complex Competition

آثار برگزیده مسابقه طراحی مجموعه تجاری، اداری و مسکونی صفائیه یزد

برگزارکننده: اداره کل راه و شهرسازی استان یزد
هیات داوران: حامد مظاهریان، شاهین حیدری، علی‌اکبر کوششگران، سیدعباس یزدان‌فر، محمدرضا نقصان محمدی
تاریخ اعلام نتایج: آبان 1395

event-0534
© www.yazdlandmark.ir

رتبه اول: مهندسین مشاور و مجری طرح‌های صنعتی و ساختمانی شرکت پروژه‌ساز
رتبه دوم: مهندسین مشاور طرح و آمایش
رتبه سوم: مهندسین مشاور معماری، شهرسازی و مرمت عمارت خورشید
رتبه چهارم: مهندسین مشاور داهه
رتبه پنجم: مهندسین مشاور گروه ایجاد

Selected Works of Dehnou Village School Competition

آثار برگزیده کمیته انتخاب مسابقه طراحی مدرسه شش‌کلاسه روستای ده‌نو جیرفت

برگزارکننده: دوسالانه‌ ملی معماری، شهرسازی و طراحی داخلی ایران (فصلنامه هنر معماری)
کمیته انتخاب: سیاوش تیموری، سیروس باور
تاریخ اعلام نتایج: مهر 1395

رتبه اول: دفتر معماری فضا، رویداد، شهر (Use Studio) (محمد عرب، الهه حاج‌دایی، مینا معین‌الدینی، میلاد علیدوستی)

competition-0075_01
© www.aoa.ir

competition-0075_02competition-0075_03competition-0075_04competition-0075_05

Read More ›››

Winners of Dehnou Village School Competition

آثار برگزیده مسابقه طراحی مدرسه شش‌کلاسه روستای ده‌نو جیرفت

برگزارکننده: دوسالانه‌ ملی معماری، شهرسازی و طراحی داخلی ایران (فصلنامه هنر معماری)
هیات داوران: فرامرز پارسی، عباس ریاحی‌فرد، بیژن شافعی، محمدرضا حائری، سارا کلانتری، فرشاد مهدی‌زاده، شهاب میرزائیان، رضا نجفیان
تاریخ اعلام نتایج: 26 شهریور 1395

رتبه اول: ایمان یوسفی، امیرحسین رضایی
رندرینگ: مصطفی داداش‌پور

competition-0073_01
© www.aoa.ir

competition-0073_02competition-0073_03competition-0073_04competition-0073_05

Read More ›››

Winners of 10th Mirmiran Architecture Award

آثار برگزیده دهمین دوره جایزه معماری میرمیران (معماری، از زمین تا آسمان)

برگزارکننده: بنیاد معماری میرمیران
تاریخ اعلام نتایج: اردیبهشت 1395

رتبه اول: الهام کاظمی، مائده اقارب‌پرست

© www.mirmiran-arch.org
© www.mirmiran-arch.org

Read More ›››

Winners of Competition for Iran Pavilion at The Venice Architecture Biennale 2016

آثار برگزیده مسابقه طراحی غرفه ایران در دوسالانه معماری ونیز 2016

برگزارکننده: وزارت راه و شهرسازی
هیئت داوران: فرهاد احمدی، پرویز پیران، محمدرضا حائری، آرش بصیرت، رضا دانشمیر، رامین صدیقی، فرشاد مهدی‌‏زاده
تاریخ اعلام نتایج: اسفند 1394

منتخب جهت اجرا: بهزاد اتابکی، پرشیا قره‌گوزلو
با همکاری علی خداوردی، یاسمن لشگری و گلشن نریمانی

© www.iranpavilion-venice.ir
© www.iranpavilion-venice.ir

Read More ›››

Winners of Tabriz No. 7 Metro Station Competition

آثار برگزیده مسابقه طراحی داخلی و ورودی‌های ایستگاه‌ شماره 7 متروی تبریز

برگزارکننده: سازمان قطار شهری تبریز و حومه، با همکاری مهندسان مشاور عمارت خورشید
هیات داوران: فرهاد احمدی، رضا دانشمیر، محمدرضا قربانی، علی مظفری، سیدرضا هاشمی، کاوه بذرافکن (داور علی‌البدل)
تاریخ اعلام نتایج: اسفند 1394

رتبه اول: محمدامین محمدی، منا خاتمی، علی منصوری، مهرداد رحیمی

© www.turocied.com
© www.turocied.com

Read More ›››

Winners of Azerbaijan Square Competition

آثار برگزیده مسابقه طراحی میدان بزرگ آذربایجان

برگزارکننده: معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تبریز
هیئت داوران: شهاب‌الدین ارفعی، ایرج اعتصام، جهانشاه پاکزاد، سهراب مشهودی، مهدی امیدی
تاریخ اعلام نتایج: اسفند 1394

رتبه اول: سمیه روانشادنیا، عطاء‌الدین ششمانی، محمدمهدی واحدی
به دلیل بهره‌گیری از ایده‌های نوین و همچنین انرژی پایدار و ارائه مجموعه‌های قابل قرائت در مقام کلیت منسجم

Winners of Azerbaijan Square Competition
© tshs.tabriz.ir

Read More ›››

Winners of First Transparent Design Competition

آثار برگزیده اولین مسابقه طراحی معماری از مجموعه رقابت‌های طراحی شفاف

برگزارکننده: شرکت سهامی شیشه قزوین
هیات داوران: علیرضا تغابنی، حسین شیخ زین‌الدین، فیروز فیروز، ایرج کلانتری، علی کرمانیان، کامران افشار نادری، سام شهباز، هومن بالازاده (داور علی‌البدل)
تاریخ اعلام نتایج: 15 شهریور 1394

رتبه اول: محمودعلی اصغری گنجی، هانیه علیزاده نوغانی، مهدی ربیع‌زاده

competition-0055_01
© www.ghazvinglass.com

Read More ›››

Winners of Mirmiran Architecture Award (Bionic Architecture)

آثار برگزیده نهمین دوره جایزه معماری میرمیران، با موضوع “معماری بایونیک”

برگزارکننده: بنیاد معماری میرمیران
هیات داوران: ایرج اعتصام، داراب دیبا، علی‌اکبر صارمی، سیدعلیرضا قهاری، شهاب کاتوزیان، عباس کیارستمی، محمود گلابچی، حمید میرمیران
تاریخ اعلام نتایج: 2 اردیبهشت 1394

رتبه اول: علی طباطبایی، مارال هاشمیان، صبا مهدی، دل‌آرام کوهستانی

© mirmiran-arch.org
© mirmiran-arch.org

Read More ›››