Project Submission

درباره انتشار پروژه‌ در «معمار ایرانی»

۱
«معمار ایرانی» از انتشار تمام پروژه‌های معماری که دارای ویژگی‌های کیفی برجسته و قابل اعتنا، و مدارک تصویری و ترسیمی کامل و باکیفیت باشند، استقبال می‌کند.

۲
پروژه‌های ساخته‌شده و طرح‌های پیشنهادی برای مسابقات معماری، در اولویت انتشار هستند.

۳
پروژه‌های منتشرشده در «معمار ایرانی»، در دوره‌های مختلف جایزه شایستگی معمار ایرانی، متناسب با موضوع هر دوره، شرکت داده می‌شوند و مورد ارزیابی جمعی از معماران سرشناس ایرانی قرار می‌گیرند. از این‌رو، کامل‌‌بودن اطلاعات، مدارک ترسیمی و تصاویر پروژه‌های ارسالی، به ارزیابی بهتر و منصفانه‌تر پروژه شما کمک خواهد کرد.

۴
«معمار ایرانی» اطلاعات پروژه‌ها را به دو زبان فارسی و انگلیسی منتشر می‌کند. از این‌رو، ارسال مشخصات کلیدی پروژه شامل عنوان، نام معمار یا معماران اصلی (و احیانا دفتر معماری)، موقعیت، تاریخ ساخت، زیربنا، کارفرما، تیم همکاران، و نام عکاس یا عکاسان (به تفکیک عکس‌ها)، به هر دو زبان انگلیسی و فارسی الزامی است، ولی اجباری در ارائه توضیحات پروژه به انگلیسی نیست.


با توجه به چهار نکته فوق، چنانچه پروژه خودتان را واجد شرایط انتشار در «معمار ایرانی» می‌دانید، و تمایل دارید آن را با جامعه مخاطبان ما در وب‌سایت و اینستاگرام، به اشتراک بگذارید، می‌توانید مدارک و تصاویر آن را در یکی از سایت‌های آپلود نظیر Google Drive یا MediaFire یا DropBox یا MEGA بارگذاری، و لینک آن را از طریق ایمیل زیر برای ما ارسال فرمایید:

Email: info@iranian-architect.ir