Competitions

3rd Student Competition of Asia Young Designer Awards

سومین دوره مسابقه دانشجویی جوایز طراح جوان آسیا
آینده پایدار

برگزارکننده: شرکت رنگ‌سازی نیپون و ایرانیان
مشاور مسابقه: موسسه فرهنگی هنری هنرمعماری

رئیس هیات داوران: وحید قبادیان
داوران بخش معماری: آرش احمدی، شورش عابد، علیرضا مشهدی‌میرزا
داوران بخش طراحی داخلی: رضا مفاخر، مجید فتوره‌چیانی، حمید فتوره‌چیانی

سومین دوره مسابقه دانشجویی جوایز طراح جوان آسیا: آینده پایدار

Read More ›››

Winners of NIGC Headquarters International Competition

آثار برگزیده مسابقه بین‌المللی طراحی مجتمع ادارات مرکزی شرکت ملی گاز ایران

برگزارکننده: شرکت ملی گاز ایران
هیات داوران: Ian Carl Ritchie ،Benjamin Hossbach ،Suha Ozkan، فرهاد احمدی، سیدمحمد بهشتی، مصطفی بهزادفر، سیدرسول میرقادری
تاریخ اعلام نتایج: اسفند 1397

رتبه نخست: هادی تهرانی + آیکه بکر + هسته طراحی [فضای چهارم]

مسابقه بین‌المللی طراحی مجتمع ادارات مرکزی شرکت ملی گاز ایران / رتبه نخست: هادی تهرانی + آیکه بکر + هسته طراحی [فضای چهارم]
© worldarchitecture.org
Read More ›››

Winners of Golshahr Mosque & Plaza Competition (Second Stage)

آثار برگزیده مرحله دوم مسابقه طراحی مسجد و میدان (پلازا) گلشهر کرج

برگزارکننده: هیئت متولیان موقوفه گلشهر
هیات داوران: سیدمحمد بهشتی، امیرحسین پورجوهری، علیرضا تغابنی، آرمین‌محسن دانشگر، محمدرضا نیکبخت، ژیلا نوروزی (داور علی‌البدل)
مدیر مسابقه: پرشیا قره‌گوزلو
تاریخ اعلام نتایج: تیر 1397

رتبه نخست: محسن کاظمیان‌فرد

مرحله دوم مسابقه طراحی مسجد و میدان (پلازا) گلشهر کرج / رتبه نخست: محسن کاظمیان‌فرد
© hajitarkhani.ir

Read More ›››

Winners of Golshahr Mosque & Plaza Competition (First Stage)

آثار برگزیده مرحله اول مسابقه طراحی مسجد و میدان (پلازا) گلشهر کرج

برگزارکننده: هیئت متولیان موقوفه گلشهر
هیات داوران: سیدمحمد بهشتی، امیرحسین پورجوهری، علیرضا تغابنی، آرمین‌محسن دانشگر، محمدرضا نیکبخت، ژیلا نوروزی (داور علی‌البدل)
مدیر مسابقه: پرشیا قره‌گوزلو
تاریخ اعلام نتایج: اردیبهشت 1397

طرح برتر و راه‌یافته به مرحله دوم: احمد صفار (استودیو معماری خورشید)

مرحله اول مسابقه طراحی مسجد و میدان (پلازا) گلشهر کرج / طرح برتر و راه‌یافته به مرحله دوم: احمد صفار (استودیو معماری خورشید)
© hajitarkhani.ir

Read More ›››

Winners of Tabriz No. 11 Metro Station Competition

آثار برگزیده مسابقه طراحی داخلی و ورودی‌های ایستگاه‌ میدان ساعت متروی تبریز

برگزارکننده: سازمان قطار شهری تبریز و حومه، با همکاری مهندسان مشاور عمارت خورشید
هیات داوران: هما فرجادی (رئیس هیات داوران)، اکبر تقی‌زاده اصل، چینو زوکی، امیرحسین طاهری، شهاب کاتوزیان، مرتضی میرغلامی (داور علی‌البدل)
تاریخ اعلام نتایج: آذر 1395

رتبه اول: حسن سلطان‌پور، مهدی رسولی، فریبا گودرزی

competition-0076_06
© www.turocied.com

1st Place: Hasan Soltanpoor, Mehdi Rasouli, Fariba Goodarzi

competition-0076_01competition-0076_02competition-0076_03competition-0076_04competition-0076_05competition-0076_06

Read More ›››