Competitions

Winners of Golshahr Mosque & Plaza Competition (First Stage)

آثار برگزیده مرحله اول مسابقه طراحی مسجد و میدان (پلازا) گلشهر کرج

برگزارکننده: هیئت متولیان موقوفه گلشهر
هیات داوران: سیدمحمد بهشتی، امیرحسین پورجوهری، علیرضا تغابنی، آرمین‌محسن دانشگر، محمدرضا نیکبخت، ژیلا نوروزی (داور علی‌البدل)
مدیر مسابقه: پرشیا قره‌گوزلو
تاریخ اعلام نتایج: اردیبهشت 1397

طرح برتر و راه‌یافته به مرحله دوم: احمد صفار (استودیو معماری خورشید)

مرحله اول مسابقه طراحی مسجد و میدان (پلازا) گلشهر کرج / طرح برتر و راه‌یافته به مرحله دوم: احمد صفار (استودیو معماری خورشید)
© telegram.me/golshahrmosquecompetition

Read More ›››

Winners of Tabriz No. 11 Metro Station Competition

آثار برگزیده مسابقه طراحی داخلی و ورودی‌های ایستگاه‌ میدان ساعت متروی تبریز

برگزارکننده: سازمان قطار شهری تبریز و حومه، با همکاری مهندسان مشاور عمارت خورشید
هیات داوران: هما فرجادی (رئیس هیات داوران)، اکبر تقی‌زاده اصل، چینو زوکی، امیرحسین طاهری، شهاب کاتوزیان، مرتضی میرغلامی (داور علی‌البدل)
تاریخ اعلام نتایج: آذر 1395

رتبه اول: حسن سلطان‌پور، مهدی رسولی، فریبا گودرزی

competition-0076_06
© www.turocied.com

1st Place: Hasan Soltanpoor, Mehdi Rasouli, Fariba Goodarzi

competition-0076_01competition-0076_02competition-0076_03competition-0076_04competition-0076_05competition-0076_06

Read More ›››

Winners of Yazd Safaiyeh Mixed-Use Complex Competition

آثار برگزیده مسابقه طراحی مجموعه تجاری، اداری و مسکونی صفائیه یزد

برگزارکننده: اداره کل راه و شهرسازی استان یزد
هیات داوران: حامد مظاهریان، شاهین حیدری، علی‌اکبر کوششگران، سیدعباس یزدان‌فر، محمدرضا نقصان محمدی
تاریخ اعلام نتایج: آبان 1395

event-0534
© www.yazdlandmark.ir

رتبه اول: مهندسین مشاور و مجری طرح‌های صنعتی و ساختمانی شرکت پروژه‌ساز
رتبه دوم: مهندسین مشاور طرح و آمایش
رتبه سوم: مهندسین مشاور معماری، شهرسازی و مرمت عمارت خورشید
رتبه چهارم: مهندسین مشاور داهه
رتبه پنجم: مهندسین مشاور گروه ایجاد

Selected Works of Dehnou Village School Competition

آثار برگزیده کمیته انتخاب مسابقه طراحی مدرسه شش‌کلاسه روستای ده‌نو جیرفت

برگزارکننده: دوسالانه‌ ملی معماری، شهرسازی و طراحی داخلی ایران (فصلنامه هنر معماری)
کمیته انتخاب: سیاوش تیموری، سیروس باور
تاریخ اعلام نتایج: مهر 1395

رتبه اول: دفتر معماری فضا، رویداد، شهر (Use Studio) (محمد عرب، الهه حاج‌دایی، مینا معین‌الدینی، میلاد علیدوستی)

competition-0075_01
© www.aoa.ir

competition-0075_02competition-0075_03competition-0075_04competition-0075_05

Read More ›››

Winners of Dehnou Village School Competition

آثار برگزیده مسابقه طراحی مدرسه شش‌کلاسه روستای ده‌نو جیرفت

برگزارکننده: دوسالانه‌ ملی معماری، شهرسازی و طراحی داخلی ایران (فصلنامه هنر معماری)
هیات داوران: فرامرز پارسی، عباس ریاحی‌فرد، بیژن شافعی، محمدرضا حائری، سارا کلانتری، فرشاد مهدی‌زاده، شهاب میرزائیان، رضا نجفیان
تاریخ اعلام نتایج: 26 شهریور 1395

رتبه اول: ایمان یوسفی، امیرحسین رضایی
رندرینگ: مصطفی داداش‌پور

competition-0073_01
© www.aoa.ir

competition-0073_02competition-0073_03competition-0073_04competition-0073_05

Read More ›››